خرید سنسور ارزان چگونه امکان پذیر است؟

admin
4 اسفند, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

کیفیت اولین و مهم ترین عامل موثر در قیمت سنسور

برای خرید سنسور ارزان، ابتدا باید بدانیم که چه عواملی روی قیمت اجناس خریداری شده موثر هستند. کیفیت اولین و مهم ترین عاملی است که روی قیمت تمام شده ی هر محصولی موثر واقع می شود. این عامل با عامل قیمت کاملا رابطه ی عکس دارد و همواره تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در حال ایجاد تعادل میان آن ها هستند تا از هزینه های خود کاسته اما کیفیت را نیز حفظ نمایند.

اما اگر مشتریان برای خرید سنسور ارزان، خرید سنسورهای بی کیفیت موجود در بازار را انتخاب نمایند، قطعا به لحاظ مالی خسارات زیادی را متحمل خواهند شد. گرچه در نگاه اول در هزینه صرفه جویی کرده اند اما در بلند مدت مجبور هستند تا هزینه های ناشی از خسارات بی کیفیت بودن سنسورها را پرداخت کنند که به مراتب بیشتر از اختلاف قیمت سنسورهای با کیفیت و سنسورهای بی کیفیت می باشد. چرا که معمولا از سنسورها در کارهای صنعتی و حساس استفاده می شود و بروز خطا در هر یک از آن ها ممکن است خطرات جبران ناپذیری در پی داشته باشد.

بنابراین کیفیت را نباید نادیده گرفت بلکه باید به دنبال راهی بود تا تعادل میان کیفیت و قیمت را حفظ نمود. در واقع خرید سنسور ارزان به معنای خرید سنسور بی کیفیت نیست، بلکه منظور از آن به کارگیری روش هایی است که در هزینه های تمام شده برای تولید کالا صرفه جویی کرده و در مراحل خرید و جست و جو نیز هزینه ی کمتری به عهده ی مشتریان قرار دهد.

بنابراین اگر تمایل دارید تا با این تکنیک ها آشنا شوید و سنسور را ارزان تر تهیه کنید، با ادامه ی مطلب با ما همراه باشید.

خرید سنسور ارزان

شرکت و برند تولید کننده ی سنسور، دیگر عامل موثر در قیمت سنسور

یکی دیگر از عواملی که در قیمت تمام شده ی هر محصولی موثر است، نام شرکت و برند تولیدکننده ی آن می باشد. در واقع هر چه برند تولیدکننده، معتبرتر و معروف تر باشد(مانند فوتک و آتونیکس)، قیمت کالا نیز افزایش می یابد. در مورد سنسور نیز همین طور است. اگر شما برای خرید سنسور ارزان، نسبت به خرید سنسوری بی نام و نشان اقدام کنید، حتما هنگام خرید مبلغ کمتری را نسبت به خرید سنسورهای شرکت های معروف پرداخت خواهید کرد. اما اگر فرد آینده نگری باشید، شاید این کار برای شما نه تنها هزینه ی کمتری نداشته باشد، بلکه به لحاظ مالی اصلا مقرون به صرفه نباشد.

محصولاتی که توسط شرکت های معتبر، تولید می شوند، در همه ی مراحل طراحی و تولید آن ها روش های مدرن و تخصصی به کار گرفته شده و از طریق موسسات دانش بنیان خود، همه ی جوانب تولید یک محصول را در نظر گرفته اند. این شرکت ها در واقع حتی پس از فروش کالای خود نیز مشتری را رها نکرده و از طریق گارانتی محصول و خدمات پس از فروش به صورت طولانی مدت در کنار او حضور خواهند داشت.

به همین دلیل است که در وهله ی اول شما باید برای خرید محصولات معتبر، قیمت بیشتری پرداخت کنید اما به این روش خرید خود را بیمه کرده اید و از خسارات احتمالی که در آینده ممکن است رخ دهد خود را نجات داده اید. پس شاید به جرات بتوان گفت که خرید سنسور ارزان از طریق خرید از یک برند معتبر امکان پذیر است.

خرید سنسور ارزان

خرید سنسور ارزان از طریق رعایت تناسب میان نیاز و انتخاب نهایی

یکی از مواردی که مشتریان را یاری می کند تا خرید ارزان تری داشته باشند، رعایت تناسب میان نیاز و انتخاب نهایی آن ها می باشد. توجه کنید که محصولات مختلف در انواع و اقسام گوناگونی وارد بازار عرضه می شوند. این تنوع حاصل از کاربردهای فراوان هر محصول می باشد. محصولات متنوع برای کاربردهای مختلفی هستند و همه ی کاربران نیازی به همه ی امکانات موجود روی یک قطعه یا ابزار ندارند. بنابراین مشتریان هنگام خرید باید تناسب میان نیاز و انتخاب خود را رعایت کنند تا مجبور به پرداخت هزینه های اضافی برای خرید محصولاتی با امکانات بلااستفاده نشوند.

مثلا شاید شما هنگامی که برای خرید یک تلویزیون به فروشگاه مراجعه کنید، تلویزیون هایی وجود داشته باشند که دارای امکانات جانبی فراوانی نظیر اتصال به اینترنت، نمایش سه بعدی و … باشد. حال آن که شما این تلویزیون را تنها برای دریافت برنامه های ارسالی از صدا و سیما لازم دارید و امکانات جانبی آن برای شما مهم نیست. پس می توانید با پرداخت هزینه ی کمتری محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و خرید ارزان تری داشته باشید.

همین امر برای خرید سنسور ارزان نیز صادق است. سنسورها در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند که هر کدام کارایی خاص خود را دارد. مثلا سنسورهایی وجود دارند که با کلاس حفاظتی بسیار بالایی که دارند در برابر نفوذ گرد و غبار و رطوبت کاملا عایق هستند. اما اگر شما از سنسور در محیطی استفاده می کنید که این عوامل مخرب وجود ندارد، نیازی به خرید این نوع از سنسورها نداشته و می توانید با خرید سنسورهایی ارزان تر کار خود را به سرانجام رسانید.

خرید سنسور ارزان

خرید عمده و خرید سنسور ارزان

یکی از راه های نام آشنا برای خرید ارزان تر هر محصولی، خرید به صورت عمده می باشد. خرید عمده به دلیل مزایایی که برای فروشنده دارد، قیمت کمتری نیز خواهد داشت. مثلا هنگامی که یک محصول به صورت عمده و حجمی به فروش برسد، به یک باره، مبلغ زیادی در اختیار فروشنده قرار می گیرد.

بنابراین بدیهی است که فروشندگان از این روش معامله استقبال کرده و برای آن که خریداران را تشویق کنند، قیمت کمتری نیز پیشنهاد دهند. چرا که معاملات عمده برای فروشندگان بسیار آسان تر خواهد بود. آن ها بدون آن که برای فروش تک تک محصولات خود با مشتریان مختلف به بحث و گفت و گو بنشینند، با یک معامله می توانند به صورت یک جا حجم زیادی از محصولات خود را به فروش رسانند.

اما معاملات عمده نیز راه و روش های خود را داشته و برای هر مشتری امکان پذیر نیست. همان طور که در بخش قبلی گفتیم خرید بر اساس نیاز یکی از اصول مهم در خرید ارزان و مقرون به صرفه است. بنابراین زمانی که مشتری نیازی به تعداد زیادی سنسور ندارد، نمی تواند از طریق خرید عمده خرید ارزانی داشته باشد. این روش برای مشتریانی اهمیت پیدا می کند که پروژه های بزرگی در دست دارند و به حجم بالایی از سنسورها نیاز داشته باشند.

با توجه به موارد بالا، موضوعی که اهمیت بیشتری پیدا می کند، موضوع محاسبه ی تعداد قطعات مورد نیاز است که معمولا این کار از عهده ی کارفرما خارج است و باید به عهده ی افراد متخصص گذاشته شود. بدین منظور در بخش بعدی با ما همراه باشید.

خرید عمده

مشاوره با افراد متخصص و کارشناسان امر

در بخش های قبلی اشاره کردیم که برای خرید سنسور ارزان باید نیاز مشتری در نظر گرفته شود. اما تشخیص و محاسبات لازم برای این کار به طور معمول توسط کارفرمایان انجام نمی شود. چرا که این کار نیازمند بهره گیری از روش های تخصصی و علمی روز دنیا بوده و از عهده ی هر کسی برنخواهد آمد. بنابراین نیاز است تا در این زمینه از متخصصان و کارشناسان فعال در این حوزه مشاوره دریافت کرد.

در واقع متخصصان و مشاوران با تجربه قادر هستند تا با گرفتن شرح حال پروژه و درخواست های کارفرما، هم تعداد سنسورهای مورد نیاز را تخمین بزنند و هم نوع آن ها را تعیین کنند. با این کار هم در ابتدا کارفرمایان هزینه ی کمتری را پرداخت می کنند و هم در بلند مدت با داشتن محصولات مناسب و با کیفیت، از مزایای یک خرید کارشناسی شده بهره مند می شوند و پروژه ی آن ها با کمترین احتمال خرابی، به کار خود ادامه می دهد.

اما یک نکته ی دیگر نیز وجود دارد که به دست کارشناسان حل می شود. همان طور که در بخش های قبلی گفتیم، یکی از راه های خرید سنسور با کیفیت، خرید از برندهای معروف است. اگر شما از برندهای معروف خرید کنید، می توانید به آسانی به نام آن ها اعتماد کرده و آسوده خاطر باشید. اما در این میان شرکت هایی وجود دارند که به تازگی کار خود را آغاز کرده اند ولی با وجود کیفیت خوبی که ارائه می دهند، هنوز نام آن ها در بازار فروش معروف نشده است. در این جا این کارشناسان و متخصصان با تجربه هستند که می توانند که شما را برای خرید چنین محصولاتی راهنمایی نمایند.

خرید از فروشگاه های معتبر و خرید به صورت غیر حضوری

هنگام خرید، برای آن که یک محصول را با قیمت واقعی آن بخرید و به دلیل عدم آگاهی مبلغ اضافه تری را پرداخت نکنید، باید حتما از فروشگاه های معتبر و حتی الامکان از نمایندگی ها خرید کنید. در مورد سنسور و سایر قطعات تخصصی نیز این موضوع اهمیت بیشتری دارد. چرا که عموم مردم با ویژگی ها و قیمت آن ها آشنایی نداشته و افراد سودجو می توانند به آسانی آن ها را مورد سوء استفاده قرار دهند.

اما علاوه بر این راه دیگری برای خرید وجود دارد که در سال های اخیر بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این راه که همان روش غیر حضوری و آنلاین است مزایای زیادی را به خود اختصاص می دهد. در این روش، اطلاع از قیمت ها به صورت لحظه ای و شبانه روزی برای مشتریان امکان پذیر است.

علاوه بر این در هزینه ها و زمان مشتری نیز صرفه جویی می کند. چرا که بدون پرداخت هیچ هزینه ای برای حمل و نقل می توانند به فروشگاه های اینترنتی معتبر نظیر پارس سنسور به نشانی www.sensorpars.com مراجعه کرده و همه ی ویژگی های محصول مورد نظر خود را دریافت کنند. برای این کار نیازی نیست تا زمان زیادی صرف شود و یا در ساعات خاصی به سایت مراجعه شود. بلکه هر زمان که مشتری فرصت داشته باشد می تواند این کار را انجام دهد.

این روش به دلیل حذف بخشی از نیروی انسانی و واسطه ها قادر است تا محصولات را با قیمت ارزان تری به مشتریان ارائه نماید. 

خرید آنلاین

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.