بهترین تولید کنندگان جک برقی

admin
11 آذر, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

بهترین تولید کنندگان جک برقی

امروزه، همراه با گسترش و توسعه پارکینگ‌ها چه در بخش ساختمان‌های مسکونی و چه در حوزه صنعتی و تجاری، مسئله باز و بسته شدن درب پارکینگ‌ها، بسیار حائز اهمیت گشته و در همین راستا، جک های برقی از جمله محصولات توسعه فناوری در حوزه الکترومکانیک است که با تسهیل در عملکرد این درب‌ها، علاوه بر استفاده در پارکینگ های عمومی و بخش تجاری و صنعتی، از سوی صاحبان ساختمان های مسکونی نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. با افزایش استقبال استفاده از این ابزار برقی، تولید کنندگان متعددی، عرضه این محصول را مدنظر قرار داده‌اند و در این میان، آنچه که بسیار حائز اهمیت می‌باشد، تهیه این ابزار برقی از بهترین تولیدکنندگان جک برقی می‌باشد.

جک

جک برقی چیست؟

امروزه، مصنوعات مکانیکی از رایج ترین محصولات هر زندگی به شمار آمده و به طور گسترده‌ای در بسیاری از زمینه ها همچون اداری، اتوماسیون صنعتی، فعالیت‌های بیمارستانی، سیستم های امنیتی و وظایف نظامی استفاده می شوند. به بیانی دیگر، به راحتی می‌توان اظهار داشت که طرح ها و ابزارهای مکانیکی نقش بسیار گسترده ای در کمک به زندگی انسان‌ها دارند. به نمونه‌ای از این ابزارهای مکانیکی می‌توان به جک‌ها اشاره نمود.

به طور کلی، جک، یک ضامن مکانیکی است که با چرخش پیچ سرب کار می کند. در این نوع از جک‌ها، از نیروی کمی که به صفحه افقی اعمال می شود، برای  بلند کردن وزنه های بسیار بزرگ استفاده می شود. با توسعه فناوری های شکل گرفته در این حوزه، جک‌های برقی و الکتریکی جایگزین انواع مکانیکی گشتند.

از جمله مهم‌ترین انواع این ابزار  برقی می‌توان به جک‌های درب بازکن پارکینگ اشاره نمود. بر همین اساس، به شما پیشنهاد می‌نماییم که در صورتی که درب پارکینگ شما نیاز به تعویض دارد، نه تنها انتخاب درب‌های جدیدتر را مدنظر قرار دهید، بلکه بهتر است عملکرد درب جدید خود را با درب بازکن‌های جدید و به روز شده پارکینگ از جمله استفاده از جک‌های برقی نیز، بهینه نمایید.

خوب است بدانید که با پیشرفت‌های صنعتی شکل گرفته، طیف گسترده‌ای از مدل‌های درب بازکن جدید در چندین سبک موجود می‌باشند و مشتریان عزیز بایستی یک ارزیابی از انواع مختلف این محصولات به عمل آورده و متناسب با نوع کاربری مورد نیاز خود، به خرید یک ابزار برقی درب بازکن مناسب، اقدام نمایند.

جک

جک دیواری درب بازکن چگونه کار می کند؟

جک‌های دیواری درب بازکن پارکینگ، یک سبک ماشینی منحصر به فرد است که در سمت چپ یا راست درب پارکینگ ، نصب می شوند. این ابزارهای برقی، به میله پیچشی درب پارکینگ متصل می شوند تا درب را بالا و پایین نمایند. استفاده از این سیستم برای هر نوع درب پارکینگ اعم از بالابر عمودی ، بالابر استاندارد و درب بالابر مناسب می‌باشد.

لازم به ذکر است که مدل‌های درب بازکن خانگی می‌توانند روی درب‌های پارکینگ بزرگی که اندازه آنها حتی تا ارتفاع ۱۴ فوت می رسد نیز نصب شوند و همچنین از نظر ظرفیت، دارای ظرفیت‌های عملیاتی مختلفی از جمله  نصب آسان، طول عمر بالا و ظرفیت عملکرد سنگین می باشند. در نظر داشته باشید که هرچند هزینه نصب جک‌های درب بازکن‌، معمولا کمی بیشتر از مدل‌های درب بازکن تسمه‌ای یا زنجیری می‌باشد، با این حال، این نوع جک‌ها به دلیل برخوردار بودن از مزایای بیشمار، هزینه های صرف شده را کاملا توجیه پذیر می‌کنند.

جک

مزایای درب بازکن جک

در حالی که مدل‌های جک درب بازکن دیواری در مقایسه با سایر درب بازکن‌های پارکینگ، ممکن است غیرعادی به نظر آیند، با این حال، در سالیان اخیر، بسیاری از مشتریان این نوع ابزار برقی را صاحبان مجتمع های مسکونی تشکیل داده‌اند. شما نیز در صورتی که اطمینان ندارید که آیا جک درب بازکن دیواری، می تواند برای خانه مسکونی شما مفید باشد یا خیر، مزایای زیر را حتما در نظر بگیرید:

فضای ذخیره سازی بهبود یافته: جک‌های برقی دیواری، به دلیل نصب در کنار درب پارکینگ، فضای بزرگتری از  پارکینگ را در اختیار صاحبان آن قرار داده و افراد می‌توانند از این فضا جهت نگهداری وسایلی مانند دوچرخه و سایر اقلام بزرگ استفاده نمایند. این در حالیست که استفاده از  سیستم‌های ریلی همچون درب بازکن‌های زنجیری و تسمه‌ای، مقدار فضای پارکینگ را محدود می سازد. لازم به ذکر است که از این طرح می توان برای درب های پارکینگ بالابر نیز استفاده کرده و نیاز به نصب پنل کاذب را برطرف نمود.

 گزینه‌های نصب متغیر: نصب این ابزار برقی در پارکینگ‌هایی با سقف‌های بسیار بلند یا کم می توانند بسیار بهینه باشند، زیرا ، درب بازکن های پارکینگ ریلی همچون زنجیری و تسمه ای،  به حداقل ۴۸ اینچ فضای خالی در  بالای درب های پارکینگ نیاز دارند و به این ترتیب  بسیاری از خانه ها نمی توانند آن را در خود جای دهند. در این موارد خاص، جک های دیواری درب بازکن، یک جایگزین کارآمد و قابل اطمینان برای مشتریان به شمار می روند. 

  ویژگی های ایمنی بهتر: با جک‌های درب بازکن مدرن، می‌توانید خیال خود را در این زمینه که مجتمع  شما به آخرین پیشرفت های ایمنی از جمله سیستم های ایمنی و سنسورها دسترسی دارد، مطمئن سازید.

پیشرفت‌های امنیتی بیشتر: درب بازکن‌های قدیمی پارکینگ، از یک کد فرکانس برای باز و بسته کردن درب پارکینگ استفاده می‌کنند – این کد امکان دارد که به راحتی از طریق یک کنترل از راه دور ، کپی شده و به عنوان راهی برای ورود افراد ناشناس به مجتمع شما، استفاده شود. جدیدترین مدل‌های درب بازکن پارکینگ – از جمله مدل‌های جک برقی  – دارای کدهای درب غلتکی هستند که هر بار که درب باز می‌شود ، دارای کدهای منحصربه‌فرد می باشند و همین امر، امکان کپی ساختن از این کدها توسط کنترل از راه دور را غیر ممکن ساخته و در نتیجه ایمنی ساختمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی را افزایش می‌دهد.

قابلیت‌های راحتی به‌روزشده: جدیدترین مدل‌های جک درب بازکن پارکینگ، نه تنها از بهترین ویژگی‌های ایمنی و امنیتی برخوردار بوده، بلکه از به‌روزرسانی‌های ارتباطی متعددی از جمله اتصال Wi-Fi و کنترل تلفن هوشمند نیز بهره‌مند می‌باشند. بسیاری از این ابزارهای برقی، دارای یک برنامه کاربردی قابل اتصال به گوشی های اپل و اندروید، می‌باشند که همین امر به صاحبان منازل مسکونی، این امکان را می دهد که هشدارهای لحظه ای دریافت کرده و بتوانند درب پارکینگ خود را از هر نقطه ای ، کنترل نمایند.

انواع جک برقی

در یک بررسی کلی ، انواع این محصول برقی را می توان به صورت زیر طبقه بندی نمود:

جک های برقی هیدرولیکی: در این ابزار برقی،  همانطور که از نام آن پیداست، فشار روغن نقشی حیاتی داشته و موجب عملکرد محصول می شود. مهمترین کاربرد استفاده از این ابزارهای برقی در انواع مجتمع های صنعتی و همچنین کلیه مراکزی است که درب پارکینگ آنها سنگین و عریض بوده و همچنین از نظر تردد نیز، دارای تردد بسیار بالایی می‌باشند. خوب است بدانید که در این نوع ابزار، جهت تامین امنیت و همچنین جفت شدن لنگه های در بر روی یکدیگر، از قفل برقی استفاده می شود.  شود

جک های الکترومکانیکی: عامل محرک این نوع از جک های برقی، چرخ‌دنده و نیروی مکانیکی حاصل از آن می‌باشد.  مناسب ترین کاربرد استفاده از این نوع ابزارهای برقی ، در مراکزی است که از نظر تردد دارای تردد پایینی می باشند و همچنین درب های نصب شده در پارکینگ سبک بوده و خیلی عریض نمی باشند. به طور کلی استفاده از این نوع درب ها در  آن دسته از ساختمان های مسکونی که شامل تعداد واحدهای مسکونی بسیار بالایی نمی باشند، می تواند انتخاب بسیار مناسبی به شمار آید.

ساختار جک برقی

رایج ترین ساختار یک جک برقی را می توان به شرح زیر ارائه داد:

  • دارا بودن دو عدد بازوی نصب شده بر روی درب پارکینگ
  • مرکز کنترل: لازم به توضیح است که تمام دستورات و تنظیمات داده شده به این ابزار برقی از طریق مرکز کنترل اعمال می شود، به عنوان مثال مواردی همچون سرعت باز شدن بازوها و اندازه و زاویه باز و بسته شدن آن،  از جمله فرمان های داده شده توسط مرکز کنترل می باشد.
  • چراغ هشدار دهنده: این چراغ ها از نظر نصب، در مکان هایی نصب می شوند که در معرض دید بوده و همانطور که از نام آن پیداست، نقش هشدار دهنده داشته و به هنگام باز و بسته شدن درب، روشن می شوند.
  • چشمی‌های مادون قرمز: این چشمی ها در ایجاد امنیت و ایمنی دارای نقش بسیار حائز اهمیت می‌باشند و کارکرد آنها به این صورت است که به هنگام باز و بسته شدن درب، در صورتی که احتمال برخورد با یک مانع همچون عابر و یا درب خودرو وجود داشته باشد، این چشمی ها مانع از باز و بسته شدن درب می شوند.
جک

عرضه مستقیم جک

مجموعه سنسور پارس، از جمله مراکز توزیع و عرضه بهترین جک‌های برقی درب بازکن می‌باشد که علاوه بر توزیع انواع با کیفیت این محصول، کلیه ابزارهای برقی خود را با قیمت بسیار مناسب‌تری نیز( به دلیل عرضه مستقیم) ، در اختیار  مشتریان قرار می‌دهد.

بهترین نماینده فروش جک

از آنجایی که جک های درب بازکن، به طور سنتی برای مصارف تجاری طراحی شده اند، با این حال، امروزه صاحبان منازل مسکونی نیز به استفاده از این ابزارهای برقی تمایل بیشتری نشان می دهند و مهمترین علت آن، این است که این درب بازکن ها، نسبت به درب بازکن های تسمه‌ای و زنجیری، عملکرد انعطاف پذیرتر و قابل اطمینان تری را برای صاحبان منازل مسکونی فراهم می‌آورند.

بر همین اساس، لازم به ذکر است که در صورتی که به دنبال طرح‌های جدید جک درب بازکن برای پارکینگ خود می‌باشید، حتما مشاهده انواع ابزارهای برقی مجموعه سنسور پارس را فراموش نکنید! کلیه محصولات این مجموعه  متناسب با نوع نیاز شما طراحی گشته و برای هر نوع کاربردی، ابزار برقی مختص به آن عرضه می‌شود که از آن جمله می‌توان به جک‌های درب بازکن دیواری، چرخ دار و … اشاره نمود.

خوب است بدانید که جک‌ درب بازکن دیواری ارائه شده توسط مجموعه سنسور پارس ، از عملکرد بهبود یافته و ویژگی‌های ساده‌ای جهت استفاده در منازل مسکونی برخوردار بوده و همچنین طراحی‌های فوق‌العاده‌ انجام شده در آن‌، موجب شده است که به ‌طور باورنکردنی، بی‌صدا بوده و برای پارکینگ‌هایی که در نزدیکی فضای نشیمن قرار دارند، مناسب باشد. لازم به یادآوری است که در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکلی در طی فرایند خرید، کارشناسان مجموعه سنسور پارس به صورت شبانه روزی در انتظار پاسخگویی به شما عزیزان می‌باشند.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.