علت استقبال از اعطا و اخذ نمایندگی فروش سنسور آتونیکس

admin
29 بهمن, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

روند توسعه ی شرکت و نمایندگی فروش سنسور آتونیکس

پیش از آن که به نمایندگی فروش سنسور آتونیکس بپردازیم، بهتر است کمی با روند توسعه ی این شرکت آشنا شویم. شرکت آتونیکس فعالیت خود را از سال ۱۹۷۷ میلادی آغاز نموده است. این شرکت علاوه بر سنسور به تولید کلیه ی محصولات مربوط به اتوماسیون صنعتی می پردازد. به همین دلیل است که در صنعت استقبال زیادی از محصولات شرکت آتونیکس می شود. اما تنها تولید و طراحی چنین محصولاتی برای پیشرفت تولیدکننده ی آن کافی نمی باشد. بلکه باید در کنار آن به فکر استفاده از روش های دانش بنیان و پیروی از سیاست های کلی و اهدافی باشد که رشد افزایش شرکت را در پی داشته باشد.

مهم ترین عاملی که منجر به جلب رضایت مشتریان و کسب جایگاه مناسب در میان رقبای بازار فروش می گردد، تولید محصولات با کیفیت ولی با قیمت مناسب است. با توجه به این که جلب رضایت مشتری جز مهم ترین سیاست های کلی این شرکت است، کیفیت نیز به صورت ویژه ای در محصولات تولیدی این شرکت مورد توجه قرار می گیرد. لذا توانسته به صورت پله پله مراحل ترقی و رشد را طی نموده و جایگاه امروزی در بازار بین المللی را کسب نماید.

با توسعه ی این شرکت، دیگر بازار داخلی کشور کره ی جنوبی برای تولیدات آن کافی نبوده و این شرکت احساس کرد که باید برای ارائه ی محصولات خود به کشورهای دیگر و بازارهای بین المللی بیندیشد. اولین همکاری و فروش این شرکت مربوط به کشور اندونزی بود و بعدها کشورهای آمریکا، مکزیک، روسیه، چین، هند، ویتنام و … نیز به این گروه اضافه شدند. گستره ی نمایندگی فروش سنسور آتونیکس، به این ترتیب در سطح جهانی توسعه پیدا کرد و بین سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۲۰ میلادی این شرکت توانست اعتبار خود را افزایش دهد. 

حال که با روند توسعه ی این شرکت آشنا شدید، به بررسی عوامل موثر در استقبال از اعطا و اخذ نمایندگی فروش سنسور آتونیکس اشاره می کنیم. بدین منظور با شرکت پارس سنسور به نشانی www.sensorpars.com همراه باشید.

نمایندگی فروش سنسور آتونیکس

کاربرد گسترده ی سنسور، یکی از علل استقبال از نمایندگی های آن

همان طور که در بخش قبلی اشاره کردیم، روند توسعه ی این شرکت در پی کیفیت محصولات و سیاست های کلی مبتنی بر جلب رضایت مشتری در سال های متوالی بسیار سریع بوده است. اما یکی از مهم ترین عللی که سبب استقبال فراگیر از نمایندگی فروش سنسور آتونیکس شده است، در واقع کاربرد گسترده ی این قطعه می باشد.

سنسورها از مهمترین قطعاتی به شمار می آیند که در اتوماسیون صنعتی به کار گرفته می شوند. اتوماسیون صنعتی همان طور که از نامش قابل حدس می باشد، به معنای تبدیل روش های سنتی و دستی قدیمی به روش های مدرن و اتوماتیک امروزی می باشد. در واقع قرار است تا سنسور یا حسگر جایگزین حواس پنجگانه ی نیروهای انسانی شود و به عملکرد سیستم، سرعت و دقت بیشتری ببخشد. بنابراین استقبال گسترده از این قطعه در دنیای صنعت، کاملا قابل انتظار است.

گسترش تولید و عرضه ی هر محصولی نیز کاملا به نیاز به آن وابسته است. بنابراین زمانی که برای یک قطعه تقاضای مصرف کنندگان بالا باشد، به تبع آن تولید و طراحی آن نیز روز به روز گسترش پیدا می کند. حال آن که این محصول توسط شرکتی معتبر و مسئولیت پذیر نیز صورت گیرد، استقبال از آن محصول گسترش بیشتری می یابد. بدین ترتیب برای بهره مندی از مزایای بیشتر، هم شرکت تولیدکننده و هم متقاضیان نمایندگی ها از اعطا و اخذ نمایندگی آن شرکت استقبال خواهند کرد.

شرکت آتونیکس نیز از طریق رعایت همه ی موارد فوق، توانسته همین امتیاز را به خود اختصاص دهد و محصولات خود را از طریق نمایندگی های مجاز خود به سراسر جهان عرضه نماید. اما گسترش نمایندگی ها نه تنها برای شرکت اصلی و نماینده، بلکه برای مشتریان نیز دارای فواید زیادی می باشد که در ادامه به تفکیک به همه ی آن ها اشاره خواهیم کرد.   

شرکت پارس سنسور www.sensorpars.com نیز در این زمینه در کشور ایران فعالیت دارد و در ادامه با بررسی فواید نمایندگی فروش سنسور آتونیکس برای تولیدکننده، نماینده و مصرف کننده همراه شما می باشد.

محصولات آتونیکس

مزایای ایجاد نمایندگی فروش سنسور آتونیکس برای شرکت اصلی

اولین مزیتی که اعطای نمایندگی برای شرکت اصلی دارد و در مورد نمایندگی فروش سنسور آتونیکس نیز صدق می کند، صرفه جویی در زمان است. بدین ترتیب شرکت اصلی نیازی ندارد به صورت مستقیم زمان زیادی را صرف ارائه ی محصولات خود در مناطق مختلف کشور یا جهان نماید. بلکه این وظیفه به عهده ی نماینده ی او قرار می گیرد.

صرفه جویی در هزینه ها نیز از دیگر فواید اعطای نمایندگی می باشد. با این که صرفه جویی در زمان خود صرفه جویی در هزینه را در پی دارد، اما این موضوع به صورت جداگانه نیز در بخش های مختلف مشهود خواهد بود. چرا که بسیاری از هزینه های حمل و نقل و هزینه های مربوط به بازاریابی نیز از این طریق حذف می شود.

اعطای نمایندگی برای شرکت اصلی بازاریابی های گسترده ای را به ارمغان می آورد بدون آن که نیاز باشد تا شرکت خود هزینه ای صرف این کار نماید. به همین دلیل است که شرکت ها معمولا از اعطای نمایندگی به مناطق مختلف دور و نزدیک دریغ نکرده و تنها مایل هستند تا این کار را از طریق عقد قراردادهای معتبری انجام دهند.

در پی همه ی مواردی که گفتیم، یک مزیت دیگر اعطای نمایندگی برای شرکت های اصلی نمود پیدا کرده و آن هم افزایش سودآوری می باشد. کاملا بدیهی است که صرفه جویی در زمان، صرفه جویی در هزینه و در عین حال گسترش بازاریابی، باعث افزایش سوددهی شرکت اصلی خواهد شد.

گرچه همه ی مواردی که گفتیم، برای شرکت های اصلی مهم به شمار آمده و باعث استقبال آن ها از اعطای نمایندگی می شود، اما یک مورد بسیار مهم دیگر نیز وجود دارد که کاهش ریسک سرمایه گذاری می باشد. زمانی که یک شرکت بخشی از مسئولیت خود را به نماینده ی خود اعطا نماید، در واقع خسارات احتمالی زیادی را از خود دور می نماید.

حال که با مزایای اعطای نمایندگی فروش سنسور آتونیکس برای شرکت اصلی آشنا شدید با شرکت پارس سنسور همراه باشید تا با مزایای این نمایندگی ها برای خود نماینده نیز آشنایی پیدا کنید.

نمایندگی فروش شرکت آتونیکس

مزایای ایجاد نمایندگی فروش سنسور آتونیکس برای نماینده

همان طور که گفتیم، تنها شرکت اصلی نیست که از اعطای نمایندگی بهره می برد، بلکه نماینده نیز از مزایای آن برخوردار خواهد شد.

با اخذ نمایندگی، ریسک برای نماینده کاهش می یابد. چرا که از یک محصول شناخته شده و یک شرکت معتبر و با پشتوانه، نمایندگی گرفته و می تواند طبق قرارداد به همه ی حق و حقوق قانونی خود دست یابد.

بدین ترتیب نماینده نیازی به سرمایه گذاری های کلان ندارد و میزان هزینه هایی که برای حمل و نقل، خرید محصولات و حق امتیاز باید پرداخت کند نیز طبق قرارداد کاملا قابل تعیین است. بنابراین با یک برنامه ریزی دقیق می تواند برای میزان سوددهی خود در بلند مدت، تخمین های نزدیک به واقعیت را داشته باشد.

با استفاده از نمایندگی بازار فروش خوبی در اختیار نماینده قرار می گیرد. چرا که شرکت اصلی تضمین می کند تا در محدوده ی خاصی اجازه فعالیت به نمایندگان دیگری را نداده و تنها این نماینده ی خاص مسئولیت بازار فروش منطقه ی خود را به عهده داشته باشد.  

یکی دیگر از مزایای اخذ نمایندگی، برای نماینده، استفاده از ایده های تجاری شرکت اصلی می باشد. بدین ترتیب نماینده می تواند بدون آن که زمان و هزینه ی زیادی صرف کند، از ایده های بازاریابی، نام تجاری معتبر و … شرکت اصلی استفاده نماید. به طوری که گویی شرکت اصلی در نمایندگی حضور دارد و مشتریان با نماینده ی شرکت به صورت مستقیم در ارتباط هستند. این کار سبب افزایش اطمینان مشتریان به نماینده خواهد شد.

در این میان یک مزیت دیگر برای نمایندگان وجود دارد و آن هم تضمین آموزش های مختلف است. بدین ترتیب طبق قرارداد شرکت اصلی یا همان شرکت آتونیکس موظف می شود تا آموزش های لازم در زمینه ی فروش محصولات خود و تعمیر و نگهداری آن ها را به نیروهای انسانی نمایندگی داده و آن ها را برای خدمت رسانی به مشتریان خود آماده سازد.

نمایندگی فروش سنسور آتونیکس

مزایای ایجاد نمایندگی فروش سنسور آتونیکس برای مصرف کننده

اخذ و اعطای نمایندگی علاوه بر شرکت اصلی و نماینده ی آن، برای مصرف کنندگان نیز مزایای زیادی دارد که در ادامه شرکت پارس سنسور به نشانی www.sensorpars.com به آن ها اشاره می کند.

دسترسی آسان یکی از مزایای نمایندگی برای مصرف کننده می باشد. تصور کنید مصرف کننده ای بخواهد از محصولات یک شرکت معروف که در کشوری دیگری قرار دارد، استفاده کند. قطعا این امکان برای او وجود ندارد که به صورت مستقیم برای این کار اقدام نماید. اما نمایندگی ها این امکان را برای عموم مصرف کنندگان فراهم خواهند آورد.

صرفه جویی در زمان و هزینه نیز دیگر مزایای ایجاد نمایندگی برای مصرف کننده می باشد. قطعا هزینه و زمانی که نیاز است تا مصرف کننده به نزدیک ترین شعبه ی نمایندگی یک شرکت مراجعه نماید، بسیار کمتر از هزینه و زمانی است که نیاز است تا به صورت مستقیم به شرکت اصلی مراجعه کند.

بهره مندی از گارانتی و خدمات پس از فروش نیز از طریق نمایندگی های اصلی قابل حصول است. چرا که در غیر این صورت مصرف کننده هیچ دسترسی مستقیمی به شرکت اصلی نخواهد داشت.

اطلاع و خرید با قیمت واقعی نیز تنها از طریق نماینده های رسمی شرکت امکان پذیر است. در غیر این صورت افراد و فروشگاه های متفرقه می توانند محصولات یک شرکت را با هر قیمتی به شما معرفی کرده و از عدم آگاهی شما سوءاستفاده نمایند.

در صورت خرید از نمایندگان رسمی، مصرف کنندگان از بابت خرید جنس اصلی آسوده خاطر بوده و تردیدی در اصل بودن کالا نخواهند داشت.

شرکت پارس سنسور آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی در زمینه ی سنسور آتونیکس خواهد بود.

نمایندگی فروش سنسور آتونیکس

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.