سنسور بالوف چیست ؟

admin
14 شهریور, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

سنسور بالوف چیست ؟

یکی از بهترین سنسور های القایی که در صنایع متنوع مورد استفاده قرار می گیرد سنسور بالوف می باشد. سنسورهای القایی از جمله زیر مجموعه‌ های سنسورهای مجاورتی هستند که نسبت به اشیایی که فلزی می باشند حساسیت بسیار زیادی از خود نشان می ‌دهند. سنسورهای القایی از چهار بخش تشکیل می شوند که هر یک از بخش های تشکیل دهنده سنسورها شامل هسته، اشمیت تریگر، اسیلاتور و خروجی می باشد.

برند بالوف یکی از بهترین برندهای تولید کننده سنسورهای نوری می باشد که بسیاری از افراد در بین انواع برندها این برند تولیدی سنسور نوری را خریداری می‌ کنند. توجه داشته باشید که برندهای بسیار زیادی تولید کننده سنسورهای نوری می باشند. برند بالوف در بین انواع برندها به دلیل کیفیتی که دارد شهرت زیادی را به خود اختصاص داده است.

سنسور بالوف
سنسور بالوف

مشخصات فنی سنسور بالوف بر اساس نوع نصب

زمانی که هسته سنسور بالوف الکترومغناطیسی درون بدنه فلزی سنسور قرار گرفته شود شما باید به خوبی بدانید که میدان مغناطیسی اطراف آن تنها آن دسته از اجسامی که روبروی آن قرار بگیرند را تشخیص خواهد داد. اگر اطراف این هسته در بیرون از بدنه و همچنین در قسمت زیرین پوشش برجسته قرار بگیرند قسمت روبرو و همچنین فلزاتی که در مجاورت سنسور هستند را می توانند به بهترین نحو ممکن تشخیص دهند.

شما باید به خوبی بدانید که سنسورهای بالوف بر اساس نوع نسبت به دو دسته تقسیم می شوند که هر یک از این دسته بندی ها دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی هستند. این دسته بندی در مورد سنسورهای بالوف عبارت می باشد از :

  1. سنسورهای سرتخت : به آن دسته از سنسورهایی که هسته اصلی شان در داخل می باشد سنسورهای سر تخت و یا شیلد بالوف می گویند. سنسورهای القایی شیفت بالوف نسبت به فلزاتی که در برابر هسته سنسور و همچنین در شعاع مغناطیسی آن قرار گرفته می ‌شوند حساسیت زیادی از خود نشان می‌ دهند.
  2. سنسورهای سربلند : به آن دسته از سنسورهای القایی که هسته آنها در قسمت بیرون بدنه شان قرار گرفته می‌ شود سنسورهای غیر شیلد بالوف و یا سربلند نیز می گویند. سنسورهای القایی غیر شیلد یک برجستگی دارند که برجستگی آنها در قسمت بالا قرار گرفته است. بر همین اساس می توانند علاوه بر فلزاتی که در مقابلشان قرار گرفته شده است برخی از نقاط همجوار را نیز به بهترین نحو ممکن تشخیص دهند.

خرید سنسور بالوف

در صورتی که شما قصد خریداری سنسورهای بالوف را دارید باید به خوبی ابتدا نوع آنها را نیز بشناسید. هر یک از انواع سنسورهای نوعی و القایی بالوف دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی هستند که شما پیش از خرید باید به خوبی مدل آنها را بررسی کنید. توجه داشته باشید که برای خرید هر یک از انواع این سنسور ها می توانید به صورت اینترنتی و یا حضوری اقدام نمایید. برای خرید اینترنتی سنسورهای بالوف ابتدا باید مدل آنها را بررسی کنید و سپس یکی از آنها را که بیشتر به دردتان می‌خورد خریداری نمایید.

سنسور بالوف

قیمت سنسور بالوف

قیمت خرید هر یک از سنسورهای بالا به فاکتورهای متنوعی بستگی دارد. برخی از سنسورهای بالوف به دلیل ویژگی ها و مشخصات خاص و منحصر به فردی که دارند شاید دارای قیمت خرید بیشتری باشند. به طور کلی شما برای خریداری هر یک از سنسورهای بالوف و تعیین کردن قیمت آنها باید در مورد ویژگی هایشان اطلاعات بیشتری کسب کنید. آن دسته از سنسورهای بالوف که هزینه خریداری بیشتری دارند دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی هستند. شما می توانید زمان خریداری هر یک از سنسورها قیمت آنها را در سایت مشاهده کنید و سپس آنها را خریداری کنید. توجه داشته باشید که قیمت سنسورها به صورت روزانه تغییر پیدا می کند.  

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.